Мамам про Здоровье      

Наткнулася в себе в компе на збережений документ. Колись це було дуже актуально для мене. Ну от ділюся. 1) ЧОЛОВІКОВІ НІКОЛИ. Цей пункт підрозділяється на підпункти:

А) Він зайнятий зарабатианием грошей для родини. Остільки мозок більшості (підкреслюю більшості, але не всіх) чоловіків улаштований таким чином, що для успішного досягнення мети він може виконувати тільки одну справу, то чоловік, що всерйоз зайнятий зароблянням грошей, вільного на зради часу просто не має. Пізніше ця ситуація найчастіше міняється. Т. к. гроші, як правило, починають надходити, що називається, «по наїждженої». Енергії затрачається менше, мозок чоловіка звільняється від рішення фінансових питань і, відповідно, заповнюється тим, що «погано» лежить. І, якщо в цей момент дружина додатково не спантеличує чоловіка чимсь невідкладним, то він неодмінно знаходить самостійну можливість до реалізації своєї потенції.

Б) Він зайнятий пошуком роботи. Ситуація протилежна попередньої - чоловік вільний від роботи. Однак, вона схожа тим, що сам чоловік і його мозок - не вільні. Вони зайняті пошуком роботи й, коли знаходять неї, роботу, ситуація також може змінитися з положення «немає часу» на положення «кого б це....».

В) Він зайнятий тим, що невпинно стежить за дружиною. Якщо чоловік стурбований (навіть подумки!) пригодами й времяпровождением своєї дружини, часу на «власне особисте життя» у нього просто не залишається. За часту чоловіки гулящих дружин - зразкові сім'янини

Г) Він зайнятий своєю дружиною й виконанням її завдань. Це трохи інший пункт, ніж попередній. Чоловік може бути вірним і при цілком чималій дружині. Є жінки, яким завжди щось НЕВІДКЛАДНО потрібно від чоловіка. При чому настільки невідкладно, що зволікання - смерті подібно. Знадобитися їй може що завгодно: від максимально швидкої організації її гастролей у сусідній державі до сиюсекундного діставання провалений у трубу кішки. Також у його відсутність вона зовсім безпомічна у відносинах з «смертельно» небезпечними родичами, малюками, що були чоловіками (потрібне підкреслити), нездатна на відкривання пляшок і консервних банок, на перенесення вантажів важче 1 і менш кг, і багато чого, багато чого, багато чого. У підсумку - чоловік сильно, я б навіть сказала, нескінченно зайнята

2) ЧОЛОВІК, ЯКОМУ «ЦЕ» УЖЕ ЗДОРОВО НАБРИДЛО. Приїлося просто. Для того, щоб чоловік встиг утомитися від змін сексуальних партнерок, йому повинне бути як мінімум за 30. А те й ближче до сорока. Ну, гуляв-гуляв він по молодості. Мав всі що рухається й... утомився. Чоловік - він же не залізний, щоб все життя в одному режимі. (Є виключення!!!). Йому, раптом, зробилося цікавим че-те інше. Наприклад, футбол, або будинок і малюки, або марки...або політика...або помідори вирощувати... так.... так чи мало. Такий чоловік, до речі, може здорово захопитися своїм хобби. І, якщо так збіглося, що його хобби - це родина, те досить більші шанси на те, що він до смерті й буде їм захоплений, не міняючи ні на які інтрижки-пряники.

3) ВІН ОДРУЖЕНИЙ НА «РОЗВІДНИЦІ». Бути чоловіком агентки 007 - справа згубне. У тому розумінні, що при всьому його чоловічому бажанні злиняти, у нього практично немає шансів на удачу. Кожний його хід свідомо відомий, передбачений і вистелен соломою. При втечі розстріл (іноді їх і отстреливают, до речі). Крок право, крок уліво - штрафні санкції у вигляді дорогих подарунків або спільних курортних поїздок. У жизня!

4) БАЧИТЬ ОКО, ТАК ЗУБ НЕЙМЕТ. Це категорія змушених до вірності чоловіків. У неї входять або нездорові чоловіки, або матеріально неспроможні. З нездоровими все понятно. Ні ерекції - немає зрад. З малозабезпеченими майже теж саме. Немає грошей (все-таки в родині дружина забирає) - немає можливості «доглядати» исчо одну даму.

5) ВІН ЩЕ З МОМЕНТУ ВЕСІЛЛЯ РАДЕТСЯ ТОМУ, ЩО ЗА НЬОГО ВЗАГАЛІ ХТОСЬ ПІШОВ ЗАМІЖ... І от уже 10-15 і більше років ніяк не може звикнути до цьому шшасцю. Є такі сильно комплексонуті ребятки, яких мами так затуркали в дитинстві-юності (на противагу тим, яким мамки пестували, аки молочних поросяток), що сам факт того, що якась фимина, раптом, з дурку, погодилася зробитися його законною супружницей, так ще й народити йому спадкоємців, намертво позбавив його всіляких інших бажань. А чого ще бажати-те?

6) РЕЛІГІЯ АБО ВИХОВАННЯ. Що в принципі одне й теж. Скажіть, милі дами. Вам коли-небудь хотілося кого-небудь убити? Ті, хто відповість «ні» - вільні. Що відповіли - «так» просимо залишитися. Отже - «так, хотілося». Чому не вбили? - сам собою напрошується питання. Відповідь приблизно такий: По-перше, не прийнята якось. По-друге, чревате наслідками й досить припечальними. По-третє, в одній розумній товстій книжці чорних по білому накарябано - «Не убий», та й мама з татом і шкільними вчителями талдичили це на всі лади. У підсумку ми, здебільшого, все-таки не вбиваємо (Є виключення).

7) ЛІНИВО, МЛИНЕЦЬ. Суть ясна... От чи їжаку б саме прийшло й упало. Чи їжаку б по щущьему велінню, думає Емеля, те - так. А так: "Раптом, завтра війна, а я - утомлений"

Зі зрадами та ж картинка. Мужик би й радий би гульнуть, бо іноді «ну, дуже хоцца», але...ПРО!!! Важко!.. Ех, каби не ці закони моральності, не страх викриття й покарання, не цим, нестерпні окремим чоловічим серцям, жіночі сльози, не ці докори нетямущих жінок і їхні несамовиті образи не зрозуміло на що. Ех, каби не все це!....................................

Чому чоловіка не змінюють?........................................

Це я до чого. А, властиво, до того із чого початку: по «ідейним» міркуваннях чоловік здатний на вірність тільки на зорі відносин. Далі - вся справа безлічі внутрішніх і зовнішніх СТРИМУЮЧИХ факторів. Тому, дорогі «обмануті вкладниці», не треба будувати ілюзій із приводу чиїх-або возвишенно-утонченних відносин і подібної рожево-позахмарної дребедени. У всього є свої причини й наслідки. І, якщо причини привертають мужика до вірності, то він, ВСУПЕРЕЧ своїй природній сутності, буде-таки вірний.

P. S. Вам, бути може, здасться, що ви знаєте чоловіків, вірних своїм дружинам по якій-небудь іншій причині, так ще й протягом всього . життя І ви вирішите потрясти мою уяву розповіддю на зразок того, що, мол, мої тато з мамою або дідусь із бабусею жили довго й щасливо й умерли (або дай боже живі) в один день. Так це зрячи. Паскоку «минуле гарне тим, що про нього можна брехати безкарно».... Тим більше чуже минуле...

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда