Мамам про Здоровье      

Кашель у грудного малюкаУ переважній більшості випадків кашель у грудного малюка є симптомом захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів: ОРЗ, ОРВИ, грипу, бронхіту, появи аденоїдів, запалення глоткових мигдалин (гланд), ангіни, синусита, гаймориту, тонзиліту.
Також кашель є одним з найважливіших ознак бронхіальної астми, що розвивається.
Раптово, що почався кашель, у грудного малюка може сигналізувати про влучення в бронхи, трахею або носоглотку стороннього предмета й вимагати негайного хірургічного втручання. Ще одною причиною виникнення кашлю може бути наявність патології зовнішнього слухового проходу або запалення середнього вуха, а також захворювання шлунково-кишкового тракту й пороки серця. Викликати кашель може й занадто сухе й перегріте повітря в кімнаті, тютюновий дим, загазованість і т. д.
Ми знаємо, що кашель буває «мокрий» і «сухий», однак у грудничков через недостатню роботу бронхів кашель може бути без виділення мокротиння, хоча насправді вона буде утворюватися. Звичайно сухий гавкаючий або сиплий кашель говорить про запалення гортані, трахеї, вологий, що складається з ряду наступних один за одним кашлевих поштовхів - про бронхіт, пневмонію, довгий приступообразний - про бронхіальну астму, коклюш або про влучення в дихальні шляхи стороннього предмета.
Як лікувати кашель у грудного малюка?
По-перше, варто звернутися до дільничного педіатра, а при різкому приступі, що супроводжується розладом подиху - терміново викликати швидку допомогу.
По-друге, поміряти температуру, якщо вона більше 38 С, те розтерти маляти розчином оцту або зробити маленькі компреси із прохолодною водою.
По-третє, при підозрі на алергійний кашель провітрити приміщення, забрати всі можливі алергени (м'які іграшки, тварин, рослини, переглянути раион харчування, не курити в будинку). При ОРЗ, ОРВИ, нежиті й інших респіраторних захворюваннях підкласти під голову подушку, щоб полегшити маляті подих і попередити можливе влучення виділюваного (слина, слиз, мокротиння) у дихальні шляхи.
По-четверте, не займатися самолікуванням. Лікування може бути призначено тільки лікарем, що підбере відповідний препарат з урахуванням особливостей вашого маляти, поставленого діагнозу й плину хвороби

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда