Мамам про Здоровье      


Про користь грудного вигодовування

Ваше маля недавно з'явилося на світло... Як хочеться, щоб він ріс міцним і здоровим з перших днів! На щастя, тут природа все передбачила за нас: молоко матері - це не просто природна їжа для дитини, але й надійний захист його імунітету. Материнське молоко містить оптимальне сполучення жирів, білків, вуглеводів і вітамінів, тим самим охороняє Вашого карапуза від алергій, дає його мозку повноцінне харчування, захищає від багатьох інфекційних захворювань. А також грудне вигодовування дає крохе відчуття спокою й захищеності, формується так зване «базова довіра до миру». А виходить, маля виросте спокійним і впевненим у собі людиною

Якщо мама - бізнес-вумен...

Багато молодих мам поспішають якомога раніше вийти на роботу й вирішують припинити грудне вигодовування. Або ж, навпаки, жертвують кар'єрою, про що потім часто жалують. Але є й компромісний варіант: сучасна медична техніка дозволяє легко зцідити й зберегти материнське молоко. А виходить, маля буде ситий і спокійний навіть під час Вашої відсутності.
Зручніше й вірніше всього зціджувати молоко за допомогою молокоотсоса. Сучасні молокоотсоси зручні у використанні, герметичні й безшумні. Зціджування з їхньою допомогою відбувається легко й природно - так само, як і при звичайній годівлі маляти. Головне - не помилитися у виборі молокоотсоса й придбати той, котрий підійде саме Вам

При виборі молокоотсоса зверніть увагу на:1. Репутацію фірми. Адже від цього залежить не тільки Ваш комфорт, але й здоров'я маляти. Не варто заощаджувати й купувати дешевий молокоотсос «мейд ин Чайна». До складу пластмаси можуть входити токсичні з'єднання - наприклад, бисфенол А. Він дуже небезпечний, гальмує розумовий розвиток малюка й навіть може привести до подальшої безплідності малюка, коли він виросте! Саме тому вибирайте молокоотсоси, зроблені в Європі, де вимоги до медичної техніки дуже строгі.
2. Простоту використання. Молокоотсос повинен бути легким і компактним. А головне, він повинен легко розбиратися й збиратися знову - адже для дотримання гігієни Ви будете його мити після кожного зціджування.
3. Комфорт при зціджуванні. Для цього зверніть увагу, щоб лійка молокоотсоса була зроблена з м'якого матеріалу й повторювала форму Ваших грудей. Якщо Ви хочете придбати електричний молокоотсос, вибирайте той, котрий має безліч циклів роботи й зможе підбудуватися саме під Ваш тип лактації.

На сьогоднішній день всією цією вимогою максимально відповідають молокоотсоси фірми Ardo.

ArdоMedical - це відома в усьому світі Швейцарська компанія, заснована ще в 1985р. і, що спеціалізується на розробці високоякісних товарів для медичної галузі.

Більше 25 років ArdoMedical робить професійне встаткування для роддомов і спеціалізованих клінік. В асортименти компанії входить медтехніка для хірургії й продукція для немовлят. Продукція ArdoMedical продається по усьому світі, більш ніж в 50 країнах.

В 2010 році керівництво компанії вирішило порадувати всіх мам, випустивши новинку - молокоотсоси з індивідуальним циклом зціджування, які тепер можна придбати й у Росії:

Ручний молокоотсос Amaryll-Це легкий, компактний ручний молокоотсос, що при бажанні можна легко перетворити в електричний установивши додаткової деталі. Для зручності ручка молокоотсоса підбудовується під праву й ліву руку.

-Для зручності використання для кожного молокоотсоса підходять лійки для зціджування 3-х різних діаметрів, що підходять до різних формами й розмірам груди.

-Спеціальна масажна насадка використовується при болючих відчуттях і дозволяє зціджувати в режимі, що щадить, одночасно масажуючи груди

-Спеціальна форма лійки для зціджування має антибактеріальний бар'єр і на 100% захищає грудне молоко від зіткнення із зовнішнім середовищем і перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій

-Молокоотсос Amaryll відрізняється простотою складання, використання й очищення

-Мобільність: невеликий і легкий молокоотсос Amaryll зручна для непомітного зціджування в кожному місці

Електричний молокоотсос Calypso-Цей унікальний молокоотсос із 64 індивідуальними циклами зціджування дозволяє підібрати саме той режим, що Вам буде максимально комфортний. Зціджування виробляється швидко, комфортно й максимально наближено до природної годівлі грудьми

-Ви можете самостійно регулювати цикли зціджування простим натисканням на кнопку електронного дисплея, де відбивається необхідна інформація про глибину й частоту усмоктування

-Абсолютно безшумна робота цього молокоотсоса досягнута за допомогою поршневого насоса. А у випадку відсутності електроенергії, молокоотсос із легкість перемикається на режим роботи від 6 пальчикових батарейок

-Є можливість підключення одночасно двох лійок для зціджування, що істотно заощаджує Ваш час.

-Дисплей молокоотсоса подсвечивается - зручно при використанні в нічний час

-Молокоотсос Calypso гарантує тривалу 400-годинну роботу, а цього вистачить навіть для вигодовування двох малюків.

Важливо: всі пластикові деталі молокоотсосов Ardo зроблені без застосування бисфенола А!

Відкликання батьків:

Валентина: «Як тільки моєму синочку здійснилося 6 місяців, я вийшла на роботу. І отут устала проблема: чи продовжувати грудне вигодовування? Дільничний педіатр порадив придбати молокоотсос, щоб не позбавляти кроху життєво важливої їжі. Зупинила свій вибір на новому електричному молокоотсосе Calypso - все-таки швейцарська якість викликає довіра. Він дуже простий у використанні, оптимальний варіант для зайнятих неньок».

Ілля: «Коли дружина стала користуватися молокоотсосом Ardo, змогла скинути зайві кілограми, та й почувати стала себе набагато краще».

Олена: «Я - мама двойняшек. Користуюся молокоотсосом фірми Ardo уже 2 місяці. Це дуже просто й зручно, тепер молочка вистачає обом малятам і на зціджування йде набагато менше часу й сил!»

Ирина: «Коли народила дочку, відразу ж з'явилося молоко: спочатку не могла нарадуватися - його було багато, моє маля завжди було сито й задоволене. А потім стали з'являтися його избитки - і, як наслідок, застои в груди. На щастя, вчасно довідалася від подруги про те, що в нас з'явилися молокоотсоси Ardo - її знайомі привозили собі такий з Європи. Я купила собі ручний молокоотсос Amaryll, його масажна насадка масажує груди, рятуючи від болючих відчуттів. Тепер зціджування стало простіше й приємніше, ми з малям задоволені!»

Олег: «Моя дружина обожнює фитнес, і незабаром після пологів стала знову ходити на тренування. Але синуля не сидить у цей час голодним - ми купили молокоотсос Ardo і тепер дружина завжди залишає зціджене молочко, а погодувати Сережу з бутилочки я можу й сам!»

Вся продукція відповідає вимогам WHO (Всесвітня організація охорони здоров'я)

На правах реклами

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда