Мамам про Здоровье      

вагітність

№1: завагітніти в «безпечні» дні неможливо

На жаль, завагітніти можна абсолютно в будь-який день. Не здатна врятувати від цього навіть менструація. Безумовно, у певні дні підвищується ймовірність зачаття, але й у дні з дуже низькою ймовірністю залишається така можливість. Крім того, «низька» - зовсім не означає «нульова».

№2: підлога малюка залежить від жінки

Науково доведено, підлога малюка залежить від чоловічої хромосоми. Це пояснюється тим, що жіноча хромосома може бути тільки Х, а чоловіча - X або Y. Якщо яйцеклітина запліднюється сперматозоїдом Y - народжується хлопчик, а якщо X - дівчинка.

№3: імовірність зачаття можна підвищити позою «берізки»

Можливо, дана поза й здатна полегшити шлях парочці сперматозоїдів. Однак з огляду на, що в піхву звичайно попадають мільйони сперматозоїдів, «отлавливать» окремих «лінивців» просто безглуздо.

№4: часті спроби підвищують імовірність зачаття малюка

На повне дозрівання сперматозоїдів необхідно приблизно двоє доби. При щоденних спробах зачаття ці «малята» не встигають стати повністю життєздатними, і, отже, шанси зачати малюка значно знижуються.

№5: переривання акту до сім'явивергання звільняє від необхідності контрацепції

Недавні дослідження показали, що в змащенні, що виділяється в процесі полового акту, також присутні сперматозоїди, кількість яких є достатнім для запліднення.

№6: грудне вигодовування не дасть завагітніти

Це твердження будується на тім, що регулярна годівля грудьми в перші місяці після пологів сповільнює відновлення в жінки менструального циклу. У дійсності після пологів перша овуляція наступає до повного поновлення циклу, а виходить, навіть при грудному вигодовуванні варто подбати про контрацептивах.

№7: оральні контрацептиви мають тривалий термін дії

Якщо після тижневої перерви жінка не почне прийняття таблеток, імовірність зачаття значно зростає. Головний принцип роботи оральних контрацептивов - це придушення овуляції. І пропуск прийому таблеток знижує їхня ефективність як засобів контрацепції.

№8: з першого разу не можна завагітніти

Можливість завагітніти існує завжди! Щоб уникнути вагітності, вам належить за допомогою фахівця підібрати підходящий метод контрацепції

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда