Мамам про Здоровье      

Мене завжди називали «папиной дочкою»! Дивно, але мій батько, що містив родину, приділяв мені дуже багато часу. Я поняття не маю, як він устигав одночасно й багато працювати, і багато часу проводити із мною й мамою. Тому, вибираючи супутника життя, я завжди порівнюю його зі своїм батьком, що завжди знаходив час:

- пограти з малюком

Дотепер завмирає серце від того, як батько підкидав мене нагору й відразу спритно ловив. Я взагалі вважаю, що в деякі ігри, які пов'язані з фізичними навантаженнями, потрібно грати тільки з татами. Наприклад, футбол або баскетбол.

- погуляти з малюком

Щонеділі ми всією родиною вибиралися на природу. Звичайно ж, ініціатором цих прогулянок був тато. Причому, часто вибиралися в ліс і взимку, де качалися на лижах.

- залишитися будинку з малюком

Іноді в мами траплялися невідкладні справи, і із мною залишався тато, з яким ми весело проводили час. А я - зараза така - була вкрай приставучая! Задавала татові багато питань, які тоді здавалися важливими й цікавими. І уявіть собі - жодного разу тато не відмахнувся від мене, сівши перед телевізором! Мій тато - ідеал чоловіка! Я хочу, щоб саме такими були відносини в моєї майбутньої (можливо, звичайно) дочки з татом!

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда