Мамам про Здоровье      

чим зайняти малюка на канікулах?И знову поговоримо про канікули. Час шкільних канікул має, як безсумнівні достоїнства, так і істотні недоліки. Відпочинок від занять - це, звичайно, добре й для малюків, яким якийсь час не прийде з ранку тягтися в школу з важким портфелем на перевагу, і для батьків, які звільняються від перевірки домашньої роботи свого ребенка.

Але варто розуміти, що канікулярний час чревате безліччю неприємностей, які можуть трапитися сдетьми.

Про те, які небезпеки застерігають школярів і як убезпечити малюка на канікулах, ми вже поговорили. Зійшлися в думці, що малюкові в період канікул потрібно приділяти часу не менше, ніж коли він щодня відвідує школу. Ближче до будь-яких канікул (осіннім, весняним, зимовим і, безумовно, літнім) актуальними стають питання: «Чим зайняти малюка на канікулах? Як ефективно організувати дитячий відпочинок?

». Занять для школяра на канікулах дуже багато, на будь-який смак і колір. Різноманітні екскурсії, пікніки на природі, численні кружки й секції. Також можна покласти обов'язок організувати відпочинок свого чаду на школу. Адже сьогодні багато загальноосвітніх установ планують відпочинок своїх школярів, організовуючи різні кружки по інтересах. Можна записати малюка на футбол, плавання, баскетбол і в багато інших секцій і кружки. Але не коштує в цьому питанні проявляти свою батьківську авторитарність! Для початку з'ясуєте за допомогою численних довідкових служб, які секції й кружки для малюків є у вашім районі й місті. Складіть їхній список. Разом з малюком вибирайте той кружок або ту секцію, що малюкові сподобається. Буде не зайво скласти розклад канікул і чітко дотримуватися його. Кружки й секції - це, звичайно, добре. Але ніхто й ніщо не здатне замінити малюкові спілкування з родителями. Тому в складеному розкладі канікул повинна бути графа - спілкування з родителями! Під час цього спілкування говорите з малюком, цікавтеся його думками, успіхами й інтересами. Станьте своєму чаду іншому й товаришем! Розслабитися й відпочити на шкільних канікулах батькам, звичайно, не прийде. Але зате винятково завдяки вашим зусиллям канікули стануть для вашого малюка самими радісними, захоплюючими й що запам'ятовуються!

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда