Мамам про Здоровье      

Ми вже розповідали про те, як відсвяткувати первийи второйдень народження твого маляти. Але чим старше стає малюк, тим цікавіше можна провести цей чудовий день!

  Скільки запрошувати малюків? За правилом "число гостей = вік іменинника + 1" найкраще запросити чотирьох ровесників.
  Скільки часу їх розважати? Година-Півтора.
  Декорації. Якщо у свята є тема, прикрасься кімнату не тільки кульками, але й вирізаними з паперу фігурками тварин, зірками, гірляндами, прапорцями. Малюки з першої хвилини потраплять у казку, і в них відразу буде створений потрібний настрій.
  Поки збираються гості. Займи малюків якою-небудь творчістю. Наприклад, можна прикрашати наклейками картонні корони або рамочки для фотографій. А можна зробити гостям святковий макіяж: підійде будь-яка гипоаллергенная косметика з того, що є в наявності. Дівчинкам можна намалювати квіти на щоках, хлопчикам - вуси або ластовиння.
  Малюнок на пам'ять. Нехай маленькі гості намалюють що-небудь для іменинника... на скатертині. Дорослі гості можуть написати на ній побажання, а ти - обвести долоньку малюка. Цю скатертину можна діставати щороку на день народження, і через кілька років буде дуже цікаво згадати, хто приходив у гості й що побажав.
  Ласкавий ланцюжок. Трирічні малюки ще не можуть грати в "зіпсований телефон", але можна запропонувати їм схожу гру: малята сідають за другом і повторюють дії за тобою. Для цього сядь за всіх і погладь першого малюка по голові. Потім по спині. Потім візьми за руку. Якщо малюки не відразу зрозуміють, що від них потрібно, мами можуть підказати.
  Пиньята.Свято можна закінчити не тільки тортом, але й пиньятой із призами й цукерками. Традиційна пиньята - це більша іграшка з пап'є-маше або картону, яку потрібно розбити ціпком. Розвага, звичайно, не для трьохлітків. Але існує й варіант для маленьких: по такий пиньяте не б'ють, а смикають за стрічечки. Візьми взуттєву коробку, поклади в неї цукерки й невеликі іграшки, оклей її фольгою або кольоровим папером і вирежи круглі дверцята. У дверцятах пророби невеликий отвір і просмикни в нього тонку пакувальну стрічечку. На коробку приклей ще приблизно двадцять стрічечок-обманок, вони повинні легко відриватися. Нехай хтось із дорослих потримає коробці над головами малюків. Малята будуть по черзі смикати за стрічечки, але тільки одна відкриє дверцята.

А от два можливих сценарії свята:

Підводне царство

Костюми:Можна зав'язати на руках кольорові ганчірочки (плавці) або перетворити всіх гостей у морських царів і цариць, роздавши имкорони.

Гри:

  Море хвилюється раз Виріб "морський їжак" з пенопластових куль і зубочисток. Просто неймовірно, яка наступає тиша, поки трирічні малюки зайняті утиканням зубочисток у пінопласт! "Довідайся маму по зачісці, а мама нехай довідається тебе по руці". Пояснити це можна так: глибоко під водою дуже темно. Що ж робити маленькій рибці, якщо вона втратилася? Як знайти свою маму серед інших риб? Запропонуй малюкам як варіанти не тільки маму, але й інших малюків, тата, старшого брата. Тоді гості точно не помиляться, і всім буде весело. Можна почитати малюкам уголос коротенька розповідь про риб і інших підводних жителів. Можна інсценувати всім разом невеликий вірш, наприклад уривок із чудового «Жил восьминіг зі своєї осьминожкой» Е. Успенського. Малюки дуже люблять маленькі ролі в таких спектаклях.

Динозаврики

Костюми:Набедренні пов'язки зі штучного хутра "під леопарда" перетворять гостей у первісних людей

Гри:

  Наскальний живопис: поклади на підлогу або прикріпи на стіну великий аркуш паперу, роздай фломастери й крейди - і нехай гості творять. Повідом малюків, що в кімнаті заховані яйця динозаврів (шоколадні яйця). Цю гру малюки просто обожнюють! Яйця, зрозуміло, потрібно сховати перед приходом гостей. Нехай старший брат або хтось із дорослих стане динозавром, що боїться мильних бульок. Динозавр голосно ричить, і треба випустити на нього якнайбільше міхурів. Печерні скарби - для цієї гри тобі знадобляться кілька аркушів обгорткового паперу, невеликі фігурки динозаврів і інші призи. У кожний шар паперу загорни один приз, включи музику й пусти по колу куля, що вийшла. Малюк, на якому зупиняється музика, знімає один шар паперу, а приз забирає собі й може віднести додому!

Тему для дня народження тобі може підказати твоє власне маля: чим він зараз захоплений? який його улюблений мультик? у що він любить грати?

Такий день народження стане для сина або дочки сьогоденням удень щастя!

Ольга Яшина

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда