Мамам про Здоровье      

Літо! Море, сонце, гарячий пісок... Дача, прохолодні тінисті алеї, річка... Скільки всього нового побачить твоє маля разом з тобою! Буде бігати, сміятися, дивуватися, досліджувати новий мир. Так, але як же... тато? Він адже не може кинути роботу на три-чотири місяці. Добре, якщо його відпустка прийде на літо, але й він протриває дві-три тижні, у найкращому разі - місяць

Але ж для маляти однаково важливі й мама, і тато, і як бути, коли треба родині розстатися, нехай навіть ненадовго? Адже маля буде переживати розлуку набагато сильніше, ніж ми, дорослі. А якщо зложилися традиції? Наприклад, тато купав малюка щовечора, розповідав йому смішні історії. Відмовитися від них - виходить, зруйнувати частина дитячого миру, що потім, восени прийде створювати заново.

Втім, важко доводиться не тільки маляті, але й дорослим. Ти адже теж нудьгуєш по чоловіку, коли його немає поруч. Ти звикла засипати в нього на плечі й просипатися, чуючи його подих. І він не хотів би розставатися надовго ні з тобою, ні сребенком.

Але ви більші, і ви потерпите. Ви напишете один одному тисячу смс, ти складеш довгий-довжелезний список ремонтних робіт, які треба виконати під час твоєї відсутності - і будеш причепливо перевіряти, як вони рухаються. Чоловік буде дзвонити перед сном, коли маля вже покладене в ліжечко, і що-небудь таке ніжне нашіптувати тобі на вухо. Словом, ви впораєтеся. А як бути крохе, що зштовхнувся з усім цим уперше - або пам'ятає, як смутно йому було без тата минулим улітку?

чиМожливо, розставшись на кілька тижнів або навіть місяців, змінити звичний спосіб життя - і залишитися рідними людьми? Звичайно. Тільки треба бути послідовної. Ми розповімо тобі, як трохи дуже простих правил убережуть твого маляти від образ і розчарувань при розлуці спапой.

1. Чесно Спочемучкой.
Розкажи маляті в доступній для його віку формі, чому тато не може пробути з вами все літо. Нехай чоловік підтвердить твої слова - або поговорить із крохой сам. Підкресліть важливість папиной роботи. Нехай малюк знає, що багато людей чекають його допомоги, і пишається батьком

2. Дзинь! Вам лист!
Домовся із чоловіком, що щовечора, у те саме час, ви будете созваниваться - і цей захід не можна пропустити або скасувати. Їсти можливість використовувати скайп і відеозв'язок? Відмінно! А якщо ні, на допомогу прийдуть цифрова фотографія й e-mail. Надсилайте один одному нові знімки два-три рази в тиждень, це адже нескладно - а для маляти більша радість і можливість нового візуального контакту

3. А як було гарно...
Згадуй разом з малюком, як було здорово, коли ви всією родиною ходили в зоопарк, у цирк, їздили до бабусь, будували залізницю - і взагалі, займалися всякими приємними штуками. Не бійся, що він почне плакати й занадто сильно нудьгувати: якщо ти включиш позитив і настроїш маляти на те, що пройде час, і ви все знову будете разом - він зуміє адаптуватися кситуации.

4. Подарунок татові
Літніми вечорами так хочеться, нарешті, угомонитися й зайнятися разом із чадом чимсь спокійним: порисувати, зліпити із пластиліну забавних чоловічків, зібрати з конструктора нову машинку. Скажи, що ви робите подарунок татові, що незабаром приїде - і твого кроху буде не відірвати від творчого процесу!

Їсти можливість роздрукувати фотографії вашого купання, скелелазіння або інших подвигів? Зробіть своїми руками симпатичну рамку, а коли чоловік приїде - нехай маля врочисто вручить йому фото на пам'ять. Представ, як буде здорово повернутися восени в міську квартиру й побачити цей знімок на папином робітнику столі!

5. Ура, приїхав!
Всі розлуки коли-небудь закінчуються, і тата приїжджають. Довідайся заздалегідь, коли чоловік зможе відвідати вас за містом - і повідом малюка. Нехай ці кілька днів пройдуть для нього в приємному очікуванні. А ти, звичайно, не пропустиш нагоди порадувати чоловіка врочистою вечерею й новим платтям? Ну, у цьому ми й не сумнівалися!

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда