Мамам про Здоровье      

Змішане вигодовуванняМи все знаємо про те, наскільки корисно грудне молоко для здоров'я маляти. Однак іноді обставини складаються так, що доводиться переводити маляти на змішане вигодовування, тобто догодовувати штучними молочними сумішами.
Коли необхідно переходити на докорм?
Якщо в мами виробляється мало молока, через що малюк недобирає у вазі. Однак отут потрібно помітити, що гипогалактия буває щирої й помилкової.
Щира може розвитися через ускладнення під час вагітності й пологів, через нерозвиненість грудних залоз, через ендокринні порушення, при занадто юному віці мами, при виснаженні. Помилкова може бути лактаційною кризою, що виникає в результаті емоційної напруги або стресу в перші місяці після пологів, а також може бути викликана неправильним харчуванням. У кожному разі переходити на змішане вигодовування при недостатнім виробленні молока потрібно тільки після ретельного обстеження й вичерпавши всі способи збільшення лактації.
Друга причина - коли через яких-небудь захворювання маляти (наприклад, ескудативний діатез) потрібно зменшити споживання материнського молока. Також перехід на змішане вигодовування може бути обумовлений раннім виходом матері на роботу - зцідити молоко на цілий день не виходить, можливості приїжджати годувати ні, тому доводиться вводити суміші.
Суміш для докорма повинна бути адаптованої, тобто максимально наближеної до складу жіночого молока, що підходить маляті за віком. Вибір сумішей у цей час великий, але в кожному разі підібрати її повинен лікар. Що підходить одному маляті, в іншого може викликати алергійну реакцію.
Якщо вам довелося перевести малюка на змішане вигодовування, помнете, що не можна допустити, щоб годівля сумішами поступово замінило грудне вигодовування. Тому намагайтеся прикладати маляти до грудей не менш трьох разів у добу, годуєте не з бутилочки, а з ложечки, щоб малюк «знав» тільки груди. Оскільки хоча суміші й максимально адаптовані під склад грудного молока, у них немає гормонів і певної кількості речовин, які так необхідні вашому маляті. Не говорячи вже про емоційний зв'язок, що виникає між матір'ю й малюком у процесі годівлі грудьми

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда