Мамам про Здоровье      

Жизель Бундхен стала мамоюБразильська супермодель Жизель Бундхен народила сина. Щасливим батьком став футболіст клубу " New England Patriots " 32-літній Том Бреди. Примітно, що підлога малюка знала тільки батько. 29-літня Жизель хотіла зробити собі сюрприз і відмовилася дізнаватися підлога, а от Тому, навпаки, не терпілося з'ясувати, хто ж у нього буде.
Пари зберігає в секреті деталі пологів. Відомо тільки, що під час пологів поруч із Жизель перебували її сестра-близнюк Патрисия й мати Вания. Тім повідомив, що вони ще не вибрали ім'я для маляти.
«Жизель хоче, щоб у неї була більша родина. Схожа на ту, у якій вона виросла. Вона завжди цього дуже хотіла», - розповів в інтерв'ю журналу People друг родини.
У Тома це другий малюк, у нього вже є дворічний син від попередніх відносин.
Жизель Бундхен є на сьогоднішній день однієї з найбільш затребуваних моделей у світі моди. Вона брала участь у показах більшості видатних дизайнерів і знялася у фільмах «Нью-Йоркське таксі» і «Диявол носить Prada ». Однак найбільшу славу Жизель приніс трирічний роман з відомим голлівудським актором Леонардо Ди Каприо.

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда