Мамам про Здоровье      

Тим, хто планує малюка найближчим часом, не варто перегинати ціпок, займаючись фізичними вправами, радять фахівці з Норвезького науково-технічного универститета. Дослідивши більш ніж 3000 сучасних жінок, вони виявили, що ті з них, хто займався своїм фізичним здоров'ям особливо ретельно, згодом зіштовхувалися із проблемами зачаття малюка. Ще в середині 80-х учені опитували респонденток, як часто й інтенсивно вони займаються фитнессом. Потім протягом 10 років жінки опрашивались на предмет вагітності. За результатами виявилися дві групи ризику: ті, хто займався фитнессом щодня, і ті, хто виконував фізичні вправи до втрати сил.
Жінки, що ввійшли в обидві групи, вагітніли із працею. Найбільш підданому цьому ризику виявилися молоді жінки до тридцяти років, чверть із них не змогла завагітніти навіть після спроб зачати малюка протягом року. Це притім, що таких жінок по країні, за даними статистики, усього 7 відсотків.
Зрештою, цим жінкам удалося завагітніти. Можливо, за рахунок зменшення фізичних навантажень. Але безперечно те, що зловживання фитнессом забирає сили в організму, призначені для зачаття й виношування малюка, і може стати причиною тимчасової безплідності.

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда