Мамам про Здоровье      

дівчина, ЩоЗустрічається, з малюком, примотанним до тіла, уже поступово перестає всіх дивувати! Особливо жителів Москви. Правда моя подружка, коли я показала їй фотографії, довго сміялася й сказала, що всі схожі на циганів. Зараз вона сама вагітна й уже починає переглядати свої погляди. Але я все-таки чекаю її пологів і подальшого «прозріння».

СлингомамиСлингомами - це мами, у яких є слинг і вони ним користуються!!! Слингомами оточують нас скрізь! Набагато зручніше пересуватися зі слингом у метро (коляску тягти важче), сходити в поліклініку (адже коляску можуть украсти), збігати швидко в магазин, а тим, хто живе в будинку без ліфта й тягати коляску не може - слинг щирий порятунок! А ці тусовки слингомам? Я вас запевняю - це набагато веселіше, ніж сидіти вдома або катати коляску навколо будинку. Ну, а будинку слинг - прекрасний вихід для мам ручних малюків. А вуж якщо у вас двоє, один із яких немовля, те навіть не роздумуйте - купуйте слинг. Тим більше, що інші слингомами з радістю всі вам розповідять і покажуть!<o:p></o:p>

Слинг - найдавніше пристосування для носіння малюків від народження до 2-х літ
Є слинги з кільцями, шарфи, травень-слинг....Подивитися на все різноманіття й прикупити собі слинг можна, наприклад, в інтернет-магазині www. slingomama. ru.

Коли народилася Аня, виявилося, що спати вона бажає тільки в мене на руках, а при найменшій спробі покласти неї в ліжечко відразу ж прокидається. Доводилося носити її на ручках або лежати з нею поруч увесь час. І отут мені розповіли про слинг. Чесно сказати, спочатку я не повірила. Хіба можна в ньому спати? Але вже через кілька днів життя придбало нові фарби. Я могла спокійно читати, сидіти за комп'ютером, обідати, готовити, а дочка мирно спала в слинге, згорнувшись у мене на груди. А руки в мене були вільні! Вільям і Марта Серз, батьки вісьмох малюків і автори «Ваш малюк» пишуть:
«Кілька років назад ми були присутні на конференції за участю батьків з багатьох країн миру. Там ми зустріли двох жінок із Замбії, які носили своїх малюків на лямках, передбачених національним одягом. Ми запитали, чому в них прийняте постійно носити малюків із собою? Одна відповіла: «Це полегшує життя матері». А інша додала: «И для малюка так краще»».
Слинг обхоплює й тримає малюка так само, як материнські руки. Доти, поки малюк не в змозі сам тримати голову, власника повинен підтримувати його шию. Маленький малюк повинен перебувати в горизонтальному або піднятому положенні з підтримкою по всій лінії хребетного стовпа, саме таке положення забезпечує слинг.
Коли дитина віддає перевагу вертикальному положенню (звичайно у віці 4-5 місяців), власник повинен дозволити йому сидіти, схрестивши ноги по-турецки, і тоді вага його тіла рівномірно розподіляється не тільки на хребет, але й на ноги й стегна (у слинге таке положення називається «кенгуру»). Треба сказати, що й багатовіковий досвід народів Азії й Африки говорить про те, що слинг ні в якій мері не впливає на кривизну спини. Згадаєте, яка царствена постава в представників цих народів!
ЗЛинг володіє цілим рядом переваг:

    Він підходить для широкої вікової категорії (починаючи з народження й до двох років); має значну безліч різних положень; нием);
у слинге можна непомітно для цікавих сторонніх погодувати маля грудьми. Навіть у самому людному місці ви будете захищені від настирливих поглядів; дитини, як правило, прекрасно засипають у слинге. Потрібно просто покласти кроху в положення «колибелька» і спокійно займатися домашніми справами. Під ритм ваших рухів маля незабаром засне. А потім залишиться тільки перекласти малюка в ліжечко, не виймаючи його зі слинга; слинг досить комфортний для мами. Широка смуга тканини проходить через всю спину й дозволяє рівномірно розподілити навантаження. Якщо ж тримати підросле чадо на стегні, навантаження буде відчуватися ще менше.

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда