Мамам про Здоровье      

Слухайте, ну чому ж для дитин всі так дорого?!? Автолюлька в нас є, нотут з'ясувалося що для того щоб не корячиться на заднім сидінні з ременем безпеки - краще б придбати систему Изофикс, - базу, на яку легко й просто встановлюється крісло. До нашої автолюлке Recaro така база коштує 11 т. р....Я в шоку!.. А я ще й над колесами до колиски замислювалася... Коли зважуся на другого малюка - відразу ж куплю «розумну» універсальну систему - я такі в Пренатале бачила - 3 в одному (колиска, коляска лежача, коляска сидяча, колеса..)

Перша вилазка в автолюльке - 1мес. і 3 тижня!Ну так добре, зараз не про це - учора перший раз (маляті 1 місяць і 3 тижні) я вирішила зробити світський вихід у світло - ми поїхали в гості до подруги в якої синочку 6 місяців (до простих людей я вирішила поки не їздити щоб не шокувати їхньою дитиною, що репетує, тільки до підготовленого). Ну що я можу сказати, результати наступні. По переміщенню із крапки А в крапку Б - колиска з малям у ній досить важка, більше 3-4 хвилин у руках не протримаєш, доводиться ставити (у ліфті, наприклад... так, він брудний - але що поробиш?.. не дитини ж на підлогу кладеш!). Руки увесь час зайняті (своя сумка, сумка з речами маляти, ключі від квартири, ключі від машини). Поки закріплювала крісло в машині ременем безпеки й приліплювала значок «малюк у машині» стояв ор. Моїй дівиці в колисці подобається - факт, але винятково тоді коли з колискою щось тремтяче відбувається - несу її, качаю, їду по купинах. Варто зупинитися навіть на світлофорі - лемент. За порадою друзів роблю музику погромче (не із садизму, а через теорію, що голосний звук малят дивує й відволікає) - ефекту немає. Зате коли їдемо швидко - ура й ах, тиша й посопування!

У гостях поводилася чудово - спала сном дитини простите за каламбур. Побили 2 години, покормилися й поїли... Напоследок жарт від моєї подруги - у неї хлопчик, що побачивши рожевої дитини з непідробленим інтересом потягнувся до нього пощупати «що це за іграшка». Моя подруга прокоментувала так: "Уже жінку хоче. Як в анекдоті - малюки випили дитячого шампанського й зажадали дитячих сигарет і дитячих жінок... "

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда