Мамам про Здоровье      

Як вилікувати нежить дитин безпечними й доступними засобами? Затурбувалася я отут як лікує нежить дитин. В Ані нічого серйозного не було, але іноді малюк хрюкає носом і в такі моменти, я не представляю, що із цим робити. Головне - як чистити ніс?! Немовля ж через нежить ссати молоко не може й реве. Особливо це жахливо вночі, тому що Аня не спить і мені не дає. Намагалася аспіраторами - користі нуль. У підсумку скрутила ватяні жгутики, у масло їх і чистила ніс. Але взагалі, хотілося б радикально, так що стала рити інтернет, як звичайно, вивчати нежить дитин і методи боротьби сним.
Чим лікувати нежить дитин:
Якщо в грудного малюка ніс закладений, потрібно промивати солоною водичкою, ромашкою (Приблизно їдальню ложку солі на склянку теплої води. Соплеотсос набирати повний, але натискати на нього тільки один раз, тому що з неповного вже не буде того напору. Т. е. один раз набрав, впорснув, вилив залишки й набрав новий повний, якщо потрібно. Другу ніздрю затискати не потрібно, через неї саме сопли й поллються. Малюка тримати прямо личком над раковиною.) Протаргол або колларгол, коли нежить дитин зайшов уже занадто далеко. Збільшити вологість у квартирі! А взагалі, доктор Комаровский, пише, що нежить як лакмусовий папірець виявляє саме інфекційні захворювання малюків. Так організм зупиняє інфекцію в носі, завдяки виділенню слизуватою оболонкою носа слизу, що містить безліч речовин, що нейтралізують віруси.
Головне завдання батьків при інфекційному нежиті дитин - не допустити висихання слизу. Для цього необхідний чистий прохолодний (до 22 градусів) зволожене повітря й регулярне питво для маляти. Інакше слиз висохне - немовля ніс для подиху використовувати не зможе, буде дихати ротом. У підсумку нежить дитини приведе до того, що слиз почне згущатися й засихати в просвіті бронхів, а це може покласти початок бронхіту або навіть пневмонії. Найпростішому й усьому доступний засіб побороти нежить дитин - фізіологічний розчин (вода з додаванням невеликої кількості солі). Грудному малюкові ніс можна закопувати цим розчином хоч щопівгодини по 3-4 краплі в кожну ніздрю, передозування боятися не потрібно. Також вилікувати нежить дитин можна за допомогою ектерицида. Це масляниста рідина зі слабкими дезінфікуючими властивостями. Масло, що входить до складу засобу, покриває тонким шаром слизуваті оболонки носа грудного малюка, запобігаючи висиханню. Також упоратися з нежитем дитин можна використовуючи вазелінової й маслинового масла, ретинол і токоферол (масляні розчини вітамінів А и Е). Ці розчини треба капати не частіше, ніж 1 раз в 2 години по 2-3 краплі. Їх можна сполучати з физраствором. Побічних ефектів при лікуванні нежитю дитин поки не спостерігалося. Нежить дитин, що супроводжує інфекційні захворювання малюків, не варто лікувати сосудосужающими краплями (нафтизин, сонорин, галазолин, назол). Нежить дитин сам пройде, якщо не заважати, а допомагати».

Новое про здоровье

Поздняя беременность

Еще недавно даже будущим мамам 25-ти лет некоторые врачи вешали ярлык «старородящие». Конечно, делалось это, просто чтобы обозначить так называемую «позднюю»…

Фитнес для беременных

Не так давно считалось, что беременной женщине необходимо избегать каких бы то ни было физических нагрузок. Однако в настоящее время медики позволяют…

Для мам и детей! Игрушки, одежда